UXDE dot Net

Mačingovej 28 dňová diéta

By -

Mačingovej diéta nie je len diéta, ale aj 28. dňová detoxikácia, pri čom sa telo očistí a pripraví na zdravší životný štýl.

Antónia Mačingová, autorka knihy Najedzte sa do štíhlosti – prišla na tento nový spôsob chudnutia náhodou, keď mala sama zdravotné problémy. Tie sa rozhodla riešiť zdravou, očistnou formou, kedy zmenila svoj jedálniček a diéta jej priniesla úspech, ktorý sa potom rozhodla popísať vo svojej knihe.

Princíp Mačingovej diéty

Pri Mačingovej diéte nie je potrebné cvičiť, ani vynaložiť iné fyzické aktivity na dosiahnutie úspechu. Diéta funguje v predpísanom jedle podľa 28-dňového jedálnička a je rozdielna v závislosti
od krvných skupín. Rozdielne krvné skupiny naberajú hmotnosť po rôznom jedle, kým pri jednej to je napríklad z mäsa, ďalšia môže priberať z mliečnych výrobkov.

Veľkým plusom tejto diéty, ktorým osloví veľa ľudí je, že množstvo jedla, ktoré môžete skonzumovať nie je obmedzené. Okrem toho zmenšuje riziko infarktu, oddiali hrozbu cukrovky a ďalších zdravotných problémov.

Ako prvý bod radí Mačingovej diéta 28. dňový detox. Pri ňom je nutné zamerať sa na zdravé potraviny, najlepšie tie, ktoré sú BIO. Takáto strava zaručí, že do svojho tela prestanete dostávať
splodiny a toxíny. V tomto období je dôležité prijať veľké množstvo čistej vody, ktorá sa má pohybovať medzi tromi až štyrmi litrami. Takáto detoxikácia telu veľmi prospeje.

Jedálniček Mačingovej diéty

Po nej nasleduje 28. dňový jedálniček, v ktorom sa má jesť pravidelne a udržať sa bez pocitu hladu. Pre zahnanie hladu medzi jedlami odporúča niečo malé na zahryznutie, ako napríklad oriešky, ale
rozhodne nie pražené. S Mačingovej diétou sa zbavíte tuku, ktorý sa ukladá na bokoch a bruchu, navyše zdravou formou a bez toho, aby ste sa obmedzovali v jedle. To zapríčinilo, že sa táto diéta stala veľmi rýchlo populárna a vyhľadávaná. Okrem toho rozvírila diskusie o zdravom stravovaní.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>