UXDE dot Net

Super tipy, ktoré šetria čas pri chudnutí

By -

Všetci máme každý deň toľko práce, že by sme mali používať pripomienkovače, ktoré by nám pomohli ušetriť čas aj kalórie. Jedenie fast-foodu alebo objednávanie si jedla nie sú jedinými riešeniami vašej dilemy, čo na poslednú chvíľu zjesť. Namiesto toho sa môžete riadiť týmito ľahkými stratégiami pre zdravé stravovanie v pohybe.

Nebojte sa

Výborný šetrič času, ktorý môžete praktizovať takmer v každom obchode s potravinami, je kúpiť si opekané kurča. Toto kurča môžete rozkrájať a vmiešať do šalátu, tacco placky, cestovín alebo kuracieho šalátu. V priebehu pár minút pripravíte večeru, ktorú si môže vychutnať celá vaša rodina.

Zabaľte si to

Ak si kúpite vrecko šalátu, mini mrkvičiek alebo cherry paradajok, znamená to že máte zdravý šalát pripravený skoro každý deň za pár minút. Áno, môže to byť trochu drahšie, ale stojí to oveľa menej ako jedenie v reštauráciách alebo objednávanie si jedla domov. Každý týždeň sa uistite, že váš kôš na zeleninu je plný vhodnej zeleniny hneď pripravenej na použitie.

Skúste to zamraziť

Uistite sa, že vaša mraznička je preplnená zdravými, zmrazenými jedlami na tie noci, kedy máte iba pár minút, aby ste prestreli jedlo na stôl. Cez víkendy môžete pohľadať mrazené jedlá v obchode so zdravou výživou, ktoré by vám chutili. Napriek počiatočným neúspechom si určite nájdete vaše obľúbené. V spojení so šalátom alebo polievkou v konzerve dokážu tieto jedlá perfektne zasýtiť vaše chuťové poháriky a sú hotové za pár minút!

admin

1 Comment to Super tipy, ktoré šetria čas pri chudnutí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>